डेढ महिनादेखि बेपत्ता भएका किरणकाे शव फेला

१६ जनवरी, लन्डन । डेढ महिनादेखि हराइरहेका नेपाली युवा किरण पुन मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । बेपत्ता भएको विषयमा अनुसन्धान गरिरहेका अधिकारीहरुले शव फेला पारेका हुन् ।

अल्डरशटको ब्रिकफिल्ड्स कन्ट्री पार्कमा आइतबार झुम्रीको क्षेत्रमा शव फेला परेको थियो । ‘औपचारिक पहिचान अझै पूरा भइसकेको छैन’, अधिकारीहरूले ३६ वर्षीय किरणबारे ह्याम्पशायर र आइल अफ वाइट कन्स्टेबुलरीका प्रमुख डीसीआई एडम एडवर्ड्स भने, ‘हामी अहिले किरणलाई के भयो भनेर बुझ्न र उसको परिवारलाई जवाफ दिन सक्षम हुन कडा मेहनत गरिरहेका छौं जुन निस्सन्देह धेरै गाह्रो समय हो उनीहरुको लागि।

‘हामीले खुल्ला दिमाग राखेका छौं र भोलि पोष्टमार्टमको साथ औपचारिक रूपमा उनको पहिचान गर्न आगामी दिनहरूमा धेरै सोधपुछ गर्नेछौं । किरण ब्रिकफिल्ड्स कन्ट्री पार्कमा कसरी र कहिले आयो भन्ने कुरा अहिले बुझ्नु हाम्रो लागि महत्त्वपूर्ण छ ।यदि तपाईले यस क्षेत्रमा केहि संदिग्ध देख्नु भएको छ वा त्यो ठीक देखिएन भने, कृपया तपाई हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुन्छ ।’

एडवर्ड्सले थपे, ‘यदि तपाईं कुनै जानकारी लिएर हामीकहाँ सिधैँ आउन सक्नुभएन भने परिचय गाेप्य रूपमा सम्पर्क गर्न सक्नुहुन्छ । त्यहाँका अधिकारीहरूले पनि सोधपुछ गर्ने र घर-घर गएर सोधपुछ गर्ने छन्, त्यसैले यदि तपाईंले कुनै चिन्ता छ वा हामीलाई यस विषयमा केही भन्न चाहनुहुन्छ भने, कृपया हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस् । कृपया, किरणको परिवारलाई उनीहरूले खोजिरहेका जवाफहरू उपलब्ध गराउन मद्दत गर्न मद्दत गर्न सक्ने कसैलाई म आग्रह गर्न सक्छु ।’ यदि तपाइँसँग कुनै जानकारी छ, विशेष गरी कुनै फुटेज जसले पुलिसलाई मद्दत गर्न सक्छ, तपाइँ यसलाई यहाँ गएर बुझाउन सक्नुहुन्छ : https://mipp.police.uk/operation/44HC22N08-PO1 वैकल्पिक रूपमा, तपाईंले स्वतन्त्र परोपकारी संस्था Crimestoppers लाई 0800 555 111 मा 100% अज्ञात रूपमा सम्पर्क गर्न सक्नुहुन्छ, वा तिनीहरूको बेनामी अनलाइन फारम मार्फत crimestoppers-uk.org मा सम्पर्क गर्न सक्नुहुन्छ।

एम्सबरी, विल्ट्सका किरणलाई अन्तिम पटक डिसेम्बर १ मा साँझ ७.३८ बजे इस्ट पार्क रोड, एल्डरशटमा देखिएकाे थियो । उनले अल्डरशट रेलवे स्टेशनमा नम्बर एक बस लिनुअघि एन्डोभरबाट फर्नबरोसम्म रेलमा यात्रा गरेका थिए ।

 

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *